Webinar

وبینار مهاجرت به کانادا از طریق پیشنهاد شغلی
ویژه دفاتر مهاجرتی و کاریابی بین المللی داخل ایران و آژانس های مسافرتی

May 5, 2021 | روز: ۱۵ اردیبهشت

Immigrating to Canada through job offers

ثبت نام

برای شرکت در این وبینار، می توانید از طریق فرم زیر ثبت نام کنید

پس از دریافت اطلاعات شما، از طریق ایمیل و با لینک وبینار با شما در
ارتباط خواهیم بود

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

May 5, 2021 | روز: ۱۵ اردیبهشت

با توجه به افزایش تعداد متقاضیان مهاجرتی جهت اخذ اقامت دائم در کشور کانادا، امروزه یافتن حرفه و شغل مناسب برای آنان در داخل کانادا معضل بزرگی است. هدف از برگزاری این وبینار ارایهٔ راهکارهای ما در جهت هدایت مهاجرین به سمت فرصتهای شغلی مناسب و موجود ما در کانادا می‌باشد.
موسسهٔ کاریابی IMM Recruitment با همکاری سازمان حقوقی Infinity Law ابتدا اقدام به جستجوی کارفرمایان کانادایی علاقمند به دریافت Labour Market Impact Assessment (LMIA) و پذیرش نیروی کار خارجی می‌کند و سپس بعد از اطمینان از تکمیل پروسه اخذ LMIA فرصتهای شغلی مذکور را به مشاوران مهاجرتی معرفی و اطلاعات کافی برای پیشبرد پروژه‌ها را فراهم مینماید.
IMM Recruitment با برخورداری از نیروهای تخصصی‌ ,اداری و حقوقی توانسته است ارتباطات خوبی با صاحبان صنایع و مشاغل آزاد کانادا برقرار کند و ضمن کسب اعتماد، آنان را وارد زنجیره پروسه مهاجرتی خود کند.
لازم به ذکر است این مؤسسه دارای مجوز رسمی از دوایر دولتی کانادا است که با همکاری دفتر وکالت اینفینیتی در خدمت شما بزرگواران میباشد. دفتر مرکزی ما در شهر ویکتوریا پایتخت استان بریتیش کلمبیا است.
هم اکنون ما تنها موسسه رسمی این استان هستیم که توانسته ایم با تلاش خود مجوز پذیرش تعداد زیادی نیرو برای اشتغال در مشاغل مختلف و سرمایه گذاری را بدست بیاوریم . با برخورداری از این پتانسیل به شما همکاران محترم در ایران اطمینان خاطر میدهیم که متقاضیان مهاجرتی شما بدون ریسک وارد کانادا شده و مشغول کار واقعی خودشان گردند.
.خوشحال خواهیم شد با حضور خودتان جلسه ما را مزین فرمایید.